İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Gizlilik Politikası

Anasayfa » Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

2020 © Copyright hacamattakvimi.net

Makale, haber, yazı, kod, resim ve röportaj gibi her türden içeriğin tüm telif hakları hacamattakvimi.net’e aittir. Hacamattakvimi.net sitesinde yayınlanan , resimler, yazılar, ses dosyaları, videolar, animasyonlar, tasarım, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları, 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bahsedilenler, hacamattakvimi.net’in yazılı izni olmadan ticari anlamda her ne şekilde olursa olsun kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz.

YASAL UYARI

Sitede yayımlanan köşe yazıların ve yapılan yorumların sorumluluğu yazarlarına ve yorumlayanlara aittir. Hacamattakvimi.net yazıların ve yorumların sorumluluğunu üstlenmez. Resmi kurumlar talepte bulunduğu taktirde eldeki veriler ilgili mercilerle paylaşılır. Kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak kopyalama ve başka mecralarda kullanımı yapılamaz. Hacamattakvimi.net hiç bir bildirimde bulunmadan istediği değişiklikleri yapabilir. Bu sitede bulunan bilgi kaynaklı hatalardan hiç bir zaman sorumlu değildir.

Basın Bülteni

Sitemizde ilgili bölüm ve kategorilerde bulunmasını istediğiniz haber,yazı,makale veya resimleri aşağıdaki mail adresi aracılığıyla tarafımıza iletebilir ya da iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Kullanılan Haber Yazılımı / Site Script

hacamattakvimi.net’te Lisanslı wordpress Denge  (Safirtema) teması kullanılmaktadır. Yazılım safirtema ekibi tarafından özel olarak düzenlenmiştir. Lisans hakkı hacamattakvimi.net’e aittir.

ADRES – TELEFON

İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

bilgi@hacamattakvimi.net

0850 304 17 28

Facebook : https://www.facebook.com/hacamattakvimi.net

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: