İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hacamattakvimi , hem ziyaretçiler hem de uygulayıcılar için hizmet sunmaktadır. Ziyaretçiler hacamat ve sülük ile ilgili araştırılmasını veya eklenmesini istedikleri konuları bize iletirlerse en kısa sürede talepleri ekibimiz tarafından yerine getirilecektir. Ziyaretçiler bu talepleri ile hem cevap bulmuş hem de başkalarının bu konu hakkında bilgilenmesini sağlamış olacaklardır.

Hacamat ve sülük uygulayıcıları için farklı kategorilerde hizmet sunulmaktadır. Hizmet başlıkları şunlardır :

Sertifikalı Hacamat Uzmanları

Bu alanda sadece sertifikası olan uzmanlara yer verilmektedir. Sertifikası olmayanlar bu alanda yayımlanmamaktadır. Bu alanda yer almak için  yıllık 1000 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.  Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda ilanı yayımlananları buradaki linkten görebilirsiniz.

İllere Göre Hacamat Uygulayıcıları

Bu bölümde il şeçeneğine tıklandıktan sonra, seçilmiş olan ilde faaliyet gösteren hacamat uygulayıcılarının listesi gösterilmektedir. Listede bulunan uygulayıcıların; ad-soyad, telefon,  ve adres bilgileri yer almaktadır. Bu listede yer almak için yıllık 750 TL ücret ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İllere Göre Sülük Uygulayıcıları

İllere göre sülük uygulayıcı listesinde, her ilde sülük uygulama işi yapan uzmanların iletişim ve adres bilgileri yayımlanmaktadır. Bu listede yer almak isteyen sülük uygulayıcıları iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler. Bu listede yer almak için yıllık 750 TL ücret ödemeniz gerekir.

Türkiye Haccam Listesi

Türkiye Haccam Listesi’nde Türkiye sınırları içerisinde hacamat uygulaması yapan kişiler yer almaktadır. Bu listede yayım süresi 1 yıldır. Türkiye Haccam Listesi sürekli güncellenmektedir. Bu listede yer almak için Haccam olduğunuzu kanıtlamalısınız.  İşleminiz doğrulandıktan sonra adınız-soyadınız ve iletişim bilgileriniz 1 yıl süreyle yayımda kalır. Yıllık 750 TL ücret karşılığında listeye ekleme yapılmaktadır.

Öne Çıkan Hizmetler

Bu bölümde hacamat, sülük, kupa satışı gibi alanlarla ilgili uygulama ve satış noktalarının tanıtımı yapılmaktadır. Tanıtımlar kalıcıdır. Site yayım hayatına devam ettiği sürece buradaki tanıtım yazıları yayımda kalır. Bu bölümde tanıtım yazısı yayımlatmak için aşağıdaki kriterlere uymak gerekir :

1- Tanıtım yazınız en az 300 kelime olmalıdır. 

2- Tanıtım yazınızda link kullanmamalısınız. Linksiz şekilde site adını yazabilirsiniz. 

3- Tanıtım mutlaka özgün olmalıdır. Özgün olmayan tanıtım yazıları yayımlanmayacaktır. 

4- Tanıtım yazınızda kullanılmak üzere resim gönderebilirsiniz. 

5- Tanıtım yazınızda adres ve iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki kriterlere uygun tanıtım yazıları kalıcı olarak yayımlanacaktır. Tanıtım yazınız için ödeyeceğiniz ücret bir defaya mahsus 300 TL‘dir. Zamanla ücretlendirme değişebilir. 

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: