İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Hacamat Takvimi Nedir?
Hacamat yaptırmak isteyenlerin, Hicri aylara göre hacamat yaptırabilecekleri günleri gösterir. Ayın insan bedeni üzerinde med-cezir etkisi bulunduğundan, bazı günlerde kanın dışarı atılması daha kolay olmaktadır. Ayrıca hacamat sünnet niyetiyle yapılan bir uygulamadır. Peygamber Efendimiz (SAV) hacamat yaptırmak için en uygun günleri söylemiştir. Peygamberimiz (SAV) hacamat için en uygun Hicri günlerin, ayın 17'si, 19'u ve 21. günleri olduğunu belirtmiştir.
Sertifikalı Hacamat Uzmanı Olarak Sitenize Nasıl İlan Verebilirim?
Sertifikalı hacamat uzmanı olduğunuzu belgelemeniz gerekiyor. Bu alanda sadece sertifikası olan uzman hacamatçıların ilanları yayımlanmaktadır. Eğer sertifikanız varsa bizimle iletişime geçerek yayım ücretleri ve süresi hakkında bilgi alabilirsiniz .
Türkiye Haccam Listesinde Yer Almak İçin Ne Yapmalıyım?
Türkiye Haccam Listesi, Türkiye genelinde hacamat yapan uygulayıcıların listesini göstermektedir. Hacamat yaptırmak isteyenler bu listeden, kendi ilindeki haccamın ad-soyad, iletişim bilgileri, adresi ve internet sitesi hakkında bilgi sahibi olabilecektir. Türkiye Haccam Listesi'ne eklenmek için bizimle iletişime geçerek yayım ücretleri ve süresi hakkında bilgi alabilirsiniz..
Tüm İlanlarınızda Yer Almak İstiyorum Ne Yapabilirim?
Yayımlamakta olduğumuz tüm ilanlarla ilgili işler yapıyorsanız, tabi ki ilanlarımızda yer alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek ilan şartları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: