İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

2022 altın hacamat günü yaklaşıyor

13.08.2022
7.717
2022 altın hacamat günü yaklaşıyor

Hacamatın faydası anlaşılınca her geçen gün hacamat yaptırmak isteyenlerin sayısı artmaya başladı. Hacamat öyle sıradan bir işlem olmadığından bazı hususların bilinmesinde büyük fayda vardır. Hacamat hicri takvime göre yapılmaktadır. Hicri yani ay esaslı takvimde hacamat için faydalı olan günler belirlenmiştir. Bu fayda ayın çekim gücü ile ilgilidir. Nasıl ki ayın çekim gücü ile denizlerde, okyanuslarda ve göllerde gel-git olayları yaşanır, aynen öyle de insan bedeninde kanın çekilmesine ve kabarmasına sebep olmaktadır. Bu noktada hacamat günleri önem kazanmıştır. 2022 Hacamat Günleri takvimimizi incelerseniz, her günde hacamat yapılmadığını görürsünüz.

2022 Yılı İçerisinde Hacamat Yaptırabileceğiniz  En İyi Gün Altın Hacamat Günüdür

Hacamat yapılabilecek günler 4 ana kısımdan oluşmaktadır. Bunlar ;

  • Sünnet hacamat günleri
  • Altın hacamat günleri
  • Hacamat yapılabilecek normal günler
  • Hacamat yapılamayacak günler

Yukarıda sıraladığımız günler içerisinde, mümkünse altın hacamat gününü tercih etmek daha faydalı olacaktır. Eğer altın hacamat günü denk gelmiyor müsait değilseniz, sünnet hacamat günleri tercih edilmelidir. Eğer sünnet hacamat günleri de denk gelmiyor müsait değilseniz normal hacamat günlerini tercih edebilirsiniz. Hacamatın yapılmadığı Çarşamba ve Cuma günleri tercih edilmemelidir. Çok acil durumlarda herhangi bir rahatsızlık varsa tüm günlerde hacamat uygulaması yapılabilir.

2022 Altın Hacamat Günü

2022 yılı altın hacamat günü 13 Eylül Salı günüdür. Hacamat yapılabilecek en iyi gündür. Altın hacamat günü Peygamber Efendimizin (SAV) tavsiye ettiği gündür. Yıl içerisinde hacamat yapılabilecek en değerli günleri ifade eden altın hacamat günü yaklaşmaktadır. Bu gün gelmeden önce hacamat yaptırmak için sıranızı şimdiden alınız. Bu günler değerli olduğundan hacamat yaptırmak isteyenler artmaktadır. Bu nedenle önceden yer ayırtmanızda fayda vardır.

Kahramanmaraş Hacamat Merkezi Altın Hacamat Günü İçin Tam Kadro Hazır

Kahramanmaraş hacamat merkezi

Kahramanmaraş ve çevre illere hacamat ve sülük hizmeti sunan, Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi altın hacamat gününde tam kapasite misafirlerini ağırlamaktadır. Şimdiden yer almak için Dr. Cuma SABUN ile görüşüp saat belirleyebilirsiniz. 13 Eylül Salı altın hacamat günü için ön görüşme yaptıktan sonra, hacamat öncesi ve hacamat sonrası bilinmesi gerekenlerle ilgili yazılara da göz atmanızda fayda olacaktır.

Özellikle çevre iller olan Gaziantep, Osmaniye, Hatay ve Adana’dan gelecek olanlar önceden mutlaka telefonla bilgi almalıdırlar. Geldiğinizde hacamat işleminin beklememesi adına iyi olacaktır.

Dr. Cuma SABUN 2022 altın hacamat günü için şunları belirtmektedir: Bir yıl içerisinde hacamat yapılabilecek en mükemmel gün altın hacamat günüdür. 2022 yılı içerisinde altın hacamat günü olarak 13 Eylül Salı günü son gündür. Bu tarihten sonra 2022 yılı içerisinde altın hacamat günü bulunmamaktadır. Altın hacamat gününde kan çıkışı daha kolay olmaktadır. Bu günde yapılan hacamat diğer günlerde yapılan hacamattan çok daha faydalıdır. Hacamatın daha etkili olması için hacamat öncesi ve hacamat sonrası adlı yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederim. Herkese sağlıklı günler dilerim.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: