İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Aralık Ayı Hacamat Günleri

01.12.2021
7.579
Aralık Ayı Hacamat Günleri

Hacamat günleri ve hacamat takvimi bilgilerini kontrol ederek hacamat randevusu almanızda fayda vardır. Hacamat yaptırmak kadar hacamat takvimine uygun olarak hacamat olmak ta önemlidir.  Hicri takvime uygun olarak yapılan hacamat daha çok fayda sağlayacaktır. Aralık ayı içerisinde hacamat yaptırmak isteyenler, hazırlamış olduğumuz 2021 Aralık ayı hacamat günlerine bakarak hacamat yaptıracakları günü belirleyebilirler.

Aralık Ayı Hacamat Günleri 

Sünnet olan hacamat günleri: 21 Aralık Salı, 23 Aralık Perşembe

Altın hacamat Günü : 21 Aralık Salı 2021

Diğer hacamat günleri: 2 Aralık Perşembe, 19 Aralık Pazar , 27 Aralık Pazartesi

Aralık hacamat günleri 2021

2021 Altın Hacamat Günü Neden Önemlidir ? 

Hacamat günleri içerisinde en değerli günler altın hacamat günleridir. Bu günlerde yapılan hacamatın faydası , diğer günlerde yapılan  hacamata göre daha fazladır. Hem hadislerde de bu günlere vurgu yapılmıştır. Ayın çekim gücünün en çok olduğu bu günlerde vücut içerisindeki kirli kanlar daha rahat dışarıya alınabilmektedir. Hiç hacamat yaptırmayan birinin özellikle altın hacamat gününde hacamat yaptırmasında büyük faydalar vardır. Hacamat yaptıranlar zaten bu günün çok değerli olduğunu bilir ve bu günde hacamat yaptırmayı ihmal etmezler.

Her yıl altın hacamat günleri değişkenlik göstertmektedir. Bazı yıllarda 4-5 gün altın hacamat gününe denk gelirken bazı günlerde hiç denk gelmeyebilir. 2021 yılı içerisinde toplamda 3 tane altın hacamat günü varken, 2022 yılında toplamda 1 gün altın hacamat günü denk gelmektedir. 2021 yılı içerisinde son altın hacamat günü 21 Aralık Salı günüdür. 2022 Hacamat Takvimi incelendiğinde 1 gün altın hacamat günü denk gelmektedir. Bu günü de hacamat noktasında iyi değerlendirmek gerekir.

Yaşadığını ilde kendinize uygun yakın kaliteli bir hacamat uzmanı bulmak istiyorsanız buradan Türkiye geneli listede kendi ilinizi seçin ve size yakın olan hacamat uzmanın  iletişim numarasına erişin. Sertifikalı hacamat uzmanları ile görüşme sağlamak için ayrıca buradaki listemizi inceleyebilirsiniz.

Hacamat öncesi ve hacamat sonrası yapılması gerekenler hakkında mutlaka uzmanınızdan bilgi alınız. Hacamat yaptırmak kadar hacamatı kime yaptırdığınız da önemlidir. Hacamat yaptırmak için tercih ettiğiniz kişiler mutlaka deneyim sahibi olmalıdırlar. Hacamat uygulamasında deneyim, hijyen ve uzmanlık oldukça önemlidir. Bu kriterlere uyan bir hacamatçıdan çok kaliteli hacamat uygulaması hizmeti alabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: