İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Türkiye’nin dört bir yanından hacamat için aranıyoruz

30.06.2022
2.339
Türkiye’nin dört bir yanından hacamat için aranıyoruz

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Hacamattakvimi.net internet sitemizin amacı; Türkiye genelinde hacamat yaptırmak isteyen vatandaşların hacamatçı bulmalarına yardımcı olmaktır. Biz hacamat yapmıyoruz. Lütfen web sitemizi incelerken dikkatli şekilde inceleme yapınız. Türkiye’nin dört bir yanından hacamat yaptırmak isteyenler tarafından aranıyoruz. Hacamat yaptırmak istediklerini söylüyorlar. Bizde elimizde bulunan listeye yönlendiriyoruz. Listede ilanları olan hacamatçıları aramalarını söylüyoruz. Lakin bizi arayanların ortak görüşü şu şekildedir : “Bizim ilçemizde ulaşabileceğiz hacamatçılar listede yok sizden öneri bekliyoruz.”

Sertifikalı Hacamat Uzmanları Bul

Biz sadece bize müracaat eden hacamatçıları listeye ekliyoruz. Her hacamatçıyı da listemize eklemiyoruz. İşini iyi yapan deneyimli ve sertifikalı hacamat uzmanlarını eklemeye gayret ediyoruz. Her il için ayrı bir sayfa listelenmektedir. Web sitemizi ziyaret eden bir kişi “İllere göre hacamat uygulayıcıları” sekmesinde kendi ilini seçerek hacamat yapanları listeleyebilir. Örneğin İstanbul’da hacamat yaptırmak isteyen bir kişi listeden İstanbul ilini seçtiğinde, İstanbul ilinde hacamat yapanların iletişim bilgilerine ve adreslerine ulaşacaktır. Bazı illerin listelerine müracaat olmadığı için ziyaretçiler bizi aramaktadırlar. Bizden kendi illerinde hacamat yapan kişilerin iletişim bilgilerini istemektedirler. Bize müracaat etmeyen kişilerin bizde numaraları olmadığından tavsiyede bulunamıyoruz.

sertifikalı hacamat uzmanları bölümü

Değerli hacamat uzmanları, hacamat uygulamanızın alanını genişletip daha çok kişiye ulaşmak istiyorsanız bize müracaat edebilirsiniz. İki şekilde listemiz bulunmaktadır. Hacamat sertifikanız var ise sertifikalı hacamat uzmanları bölümüne eklenme talebinde bulunabilirsiniz. Bu bölüme eklenme şartlarını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bu liste çok kişi tarafından görüntülenmektedir. Ana sayfada yer aldığı için görsel ve iletişim numarası ekliyoruz. Diğer listeye göre görüntülenme sayısı daha fazladır. Bu listeye eklenenler otomatik olarak diğer listeye ücretsiz eklenmektedirler.

Kendi İlindeki Hacamat Uzmanlarını Bul

Diğer bir listemiz ise “İllere göre hacamat uygulayıcıları” listesidir. Bu listede her ilin ayrı bir sayfası bulunmaktadır. Her hacamatçı arayan ziyaretçi kendi ilini listeden seçtiğinde, bulunduğu ilin hacamatçıları o kişiye görünmektedir. Listede adres bilgileri de yer aldığından kendisine en yakın kişiyi arayarak hacamat randevusu alabilir. Bu listeye eklenmek için şartlara buradan göz atabilirsiniz.

illere göre hacamat uygulayıcıları bölümü

Daha çok kişiye hacamat hizmeti sunmak istiyorsanız, hacamattakvimi.net tam size uygun hizmetler sunmaktadır. Web sitemiz hacamat ile ilgili önemli yüzlerce kelimede ilk sıralarda ve ilk sayfalarda yer almaktadır. Web sitemiz sürekli güncel tutulmakta ve sosyal medya ile de desteklenmektedir. Her geçen gün hedef kitlesi büyüyen web sitemiz ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edecektir. Geç kalmadan web sitemizin hizmetlerinden yararlanmanız dileğiyle hoşça kalın…

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: