İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

2021 Mart Hacamat Günleri- Bahar Hacamatı

10.02.2021
4.616
2021 Mart Hacamat Günleri- Bahar Hacamatı

Hacamat yaptırmak özellikle belli dönemlerde büyük önem kazanmaktadır. Bahar aylarına girilecek olan 2021 Mart’ta hacamat yaptırmak oldukça faydalıdır. Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte insan vücudundaki kan da galeyana gelir. Kış boyunca hareketsiz kalmak ve hamurlu gıdaları fazla tüketmek kandaki bazı zararlı maddelerin artmasına neden olmaktadır. İşte hem galeyana gelen kanın fazlalığını atmak hem de zararlı toksinlerden arınmak için Mart ayı oldukça güzel bir hacamat ayıdır. 2021 Mart Hacamat Günleri hacamat yaptırmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir aydır.

2021 Mart Hacamat Günleri

2021 Mart Hacamat Günleri belirlendi. Özellikle baharın gelmesini bekleyen hacamat severler için büyük bir heyecan. Bahar aylarında yapılan hacamat diğer mevsimlerde yapılan hacamatlara göre çok daha faydalıdır. İmkanınız varsa bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. İşte 2021 Mart Hacamat Günleri

  • 1 Mart Pazartesi 2021
  • 7 Mart Pazar 2021
  • 9 Mart Salı 2021
  • 11 Mart Perşembe 2021
  • 30 Mart Salı 2021

2021 Mart Ayı Sünnet Hacamat Günleri

Bahar aylarında hacamat yaptırmanın diğer mevsimlere göre daha faydalı olduğunu belirtmiştik. Özellikle sünnet olan günlerde hacamat çok daha faydalı olmaktadır. Sünnet olan hacamat günlerinde kanın dışarı çıkması daha kolay olmaktadır. İşte 2021 Mart Sünnet Hacamat Günleri…

  • 1 Mart Pazartesi 2021
  • 30 Mart Salı 2021

Diğer hacamat günleri hakkında daha fazla bilgi almak için blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. 2021 hacamat Takvimi tüm yıl boyunca hacamat yapılabilecek, sünnet hacamat günlerini ve altın hacamat günlerini de göstermektedir. İlgili linkten 2021 Hacamat Takvimi‘ni inceleyebilirsiniz.

Bahar Hacamat Günleri

Bahar hacamat günleri Mart, Nisan ve Mayıs aylarını içine almaktadır. Özellikle yılda bir defa hacamat yaptırmayı düşünenler bahar aylarında hacamat yaptırmayı tercih etmelidirler. Bahar aylarında yapılacak olan hacamat diğer mevsimlere göre oldukça daha faydalıdır.

2021 hacamat günleri

Bahar hacamat günlerinde yapılacak olan hacamat ile hem kışın yorgunluğu atılır hem de yaz aylarına hazırlık yapılmış olunur. Özellikle sıcakların artacak olması kan dolaşımını değiştirecektir. Bu değişiklik için önceden hacamat yaparak önemli bir hazırlık yapılmış olunacaktır. Hiç olmazsa yılda bir defa hacamat yaptırmak vücuda direnç kazandıracaktır. Arabanın yağının değiştirilmesi gibi, yılda bir defa yaptırılacak hacamat uygulaması ile bedendeki kan yenilenecektir. Ayrıca hacamat yaptırırken sünnet niyetiyle yaptırmak gerekir. Hacamat aynı zamanda sünnet olan bir uygulamadır. Bahar ayları hacamat günleri için 2021 Hacamat Takvimi‘ne bakabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: