İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

2021 Mart Altın Hacamat Günü (Altın Fırsat- 3 Aylar-Bahar)

14.03.2021
3.995
2021 Mart Altın Hacamat Günü (Altın Fırsat- 3 Aylar-Bahar)

Hacamat yaptırmak isteyenler için mükemmel gün yaklaşıyor. 2021 Altın hacamat Günleri içerisinde Mart ayı da bulunmaktadır. 2021 Mart Ayı Altın Hacamat Günü hacamat yaptırmak isteyenlerin merakla beklediği bir gündür. Özellikle altın hacamat günlerinde hacamat yaptırmak oldukça faydalıdır. Ayın insan bedeni üzerine en olumlu etkileri bu günde görülmektedir. Ayın çekim gücü insan bedeninde kanın daha rahat dışarı çıkmasını sağlıyor. Peygamber Efendimiz (SAV) bu günde hacamat yapılmasını tavsiye etmiştir. Peygamber Efendimiz bu gün ile ilgili şöyle buyurmuştur: ” Hicri ayın 17’si Salı gününe denk geldiğinde, o gün yapılan hacamatta bir yıllık hastalıklara şifa vardır.” 

2021 MART ALTIN HACAMAT GÜNÜ

2021 Mart Altın Hacamat Günü

2021 Mart ayı içerisinde Hicri ayın 17‘si Salı gününe denk gelmektedir. Dolayısıyla bu gün altın hacamat günü olmaktadır. Altın hacamat günü, yıl içerisinde hacamat yapılabilecek en iyi gün anlamına gelmektedir. Hacamat takvimi Hicri takvime göre belirlenir. Ay hareketleri esas alınarak hacamat işlemleri gerçekleştirilir. Hacamattan en büyük faydayı elde etmek için özellikle altın gününü yakalamak önemlidir. Bu sene hacamat altın günü bir de bahar ayına denk geldiğinden oldukça güzel bir tarih olmuş. İşte bu kadar mükemmel olan 2021 Mart Ayı Altın Hacamat Günü : 30 Mart Salı 2021 , evet 30 Mart Günü Hicri olarak Şaban ayının 17’sine denk düşüyor. Hem üç aylar olması hem bahar mevsimi olması harika bir hacamat günü olarak karşımıza çıkıyor.

Hacamat yaptıracağınız ilde kaliteli haccamları bulmak için illere göre hacamat uygulayıcıları listesine göz atabilirsiniz. Özellikle işinin ehli olmasına dikkat ediniz. Ayrıca şehrinizde hacamat işinde çok iyi olan Sertifikalı Hacamat Uzmanları için de ilgili linki ziyaret edebilirsiniz. Bize müracaat eden haccamların bilgilerini kontrol ediyoruz. Sertifikalarını inceliyoruz. Özellikle hacamat konusunda ehil olan haccam ve haccameleri listelerimize ekliyoruz. Zamanla listelerimizde şehrinizde hacamat yapan uygulayıcıları bulabileceksiniz.

Siz de hacamat uygulaması yapıyorsunuz ve işinin ehli kişilerseniz, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. İlgili bilgileriniz bize ulaştıktan sonra illere göre hacamat uygulayıcıları listesinde siz yer alabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde hangi ilde olursa olsun hacamat yaptırmak isteyenler kendi illerinin hacamat uzmanlarını pratik olarak bulabileceklerdir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: