İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

İstanbul Hacamat Uzmanları Altın Hacamat Günü İçin Hazır

15.08.2022
2.086
İstanbul Hacamat Uzmanları Altın Hacamat Günü İçin Hazır

Hicri takvime göre hazırlanan hacamat günleri, ayın hareketleri esas alınarak belirlenmektedir. Ayın dünya üzerindeki sulara gel-git noktasında etkisi olduğu gibi, dörtte üçü sıvı olan insan bedenine de etkisi olmaktadır. Hacamat yapılabilecek tarihler genel olarak ayın hareketlerine ve Peygamber Efendimizin (SAV) tavsiyeleri veya yasaklarına göre şekillenmektedir. Bu durumda hacamat için 4 farklı zaman kategorisi ortaya çıkmaktadır. Bu dört farklı zaman kategorileri şöyledir :

  • Altın hacamat günü
  • Sünnet hacamat günü
  • Diğer hacamat günleri
  • Yasaklı hacamat günleri

Bu dört hacamat kategorisinden en faydalı ve en etkili olan hacamat günü altın hacamat günüdür. Altın değerli olduğundan olsa gerek bu güne altın hacamat günü denmiştir. Altın hacamat günü şu şekilde belirlenmektedir:

Sünnet hacamat günü olan Hicri ayın 17’si Salı gününe denk gelirse, o gün altın hacamat günü olmaktadır.

Altın hacamat gününde ayın çekim gücü daha iyi olduğundan, insan bedenindeki kan galayana gelir ve vücuttan dışarı atılması kolaylaşır. Bu nedenledir ki, altın hacamat günü değerlidir ve değerlendirilmelidir.

İstanbul hacamat uzmanları altın hacamat günü için hazırlar

İstanbul içinde hacamat yaptırmak isteyenler genellikle kaliteli hacamat uzmanlarını tercih etmektedirler. Hacamat araştırmalarında Türkiye’de en çok tercih edilen hacamattakvimi.net sitesinden kendilerine uygun hacamatçıları bulabilmektedirler. Sertifikalı hacamat uzmanları bölümü ve illere göre hacamat uygulayıcıları listelerinden kendi bulundukları bölgeye yakın hacamat uzmanları ile görüşerek hacamat randevusu oluşturabilmektedirler.

Sertifikalı Hacamat Uzmanları

Bu bölüme daha çok işinde uzman, sertifikalı hacamat uzmanları yer almaktadır. Sertifikası olmayan veya hacamat eğitimi almamış kişiler, kesinlikle bu bölüme eklenmemektedirler. Kendini kanıtlamış, kaliteli hacamat uzmanlarımız bu bölümde yayımlanmaktadır. İstanbul’da hacamat yaptırmak isteyenlere öncelikli tavsiyemiz bu bölümde yer alan, Murat Yılmaz beyefendiye ve Müberra Yılmaz hanımefendiye müracaat etmeleridir. Yukarıdaki görselde irtibat numaraları bulunmaktadır, arayarak iletişime geçebilirsiniz.

2022 altın hacamat günü ne zaman ?

2022 altın hacamat günü, 13 Eylül Salı 2022 tarihidir. Pazartesi günü akşam namazı sonrası başlayan altın gün, Salı günü akşam ezanıyla son bulacaktır. 2022 altın hacamat günü ile ilgili detaylı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

İstanbul’da hacamat yaptırmak isteyenler bu listeye göz atabilir

Sertifikalı hacamat uzmanları dışında, illere göre hacamat uygulayıcıları listemizde yayımlanan hacamat uzmanları da bulunmaktadır. Buraya tıkladığınızda karşınıza çıkan iller listesinden “İstanbul” u seçtiğinizde bir çok farklı semtte hacamat hizmeti sunan uzmanların irtibat numaralarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul hacamatçılar listesinin devamı için tıklayınız

Hacamatçılar listesine eklenmek istiyorum

Eğer siz de hacamat uygulaması yapıyor ve listemize eklenmek istiyorsanız, buradan şartları okuyup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli şartlara uyuyorsanız istediğiniz bölümde isminizi, adresinizi ve telefon numaranızı yayımlarız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: