İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Kahramanmaraş’ta Hacamat Yapan Merkez

05.01.2022
4.721
Kahramanmaraş’ta Hacamat Yapan Merkez

Kahramanmaraş hacamat yapan yerler içerisinde en çok öne çıkan merkez Dr. Cuma SABUN Muayenehanesidir. Resmi olarak hacamat ve sülük uygulamaları yapan merkezde tüm işlemler doktor kontrolünde bizzat yapılmaktadır. İzinsiz hacamat yapan yerler tercih edilmemelidir. Hacamat esnasında yaşayacağınız olumsuz bir durum olursa hakkınız zayi olabilir. Mümkün olduğunca kaliteli merkezleri tercih etmenizde yarar vardır.

Kahramanmaraş ve çevre iller olan Gaziantep, Adana, Osmaniye, Hatay gibi illerden yüzlerce kişi eski adıyla Hekimzade  Hacamat Kahramanmaraş merkezini tercih etmektedir. Yeni adı Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi olan merkez günde yüzlerce kişiyi ağırlamaktadır. Merkezde hacamat ve sülük uygulamaları büyük bir özenle icra edilmektedir. Kahramanmaraş hacamat konusunda çok ilerleyen bir il oldu. Özellikle yıllardır deneyimlerini paylaşan Dr. Cuma Sabun bu konuda öncü birisi olmuştur.

K.Maraş hacamat yapan yerler listesinde en çok tercih edilen ve memnuniyeti en iyi olan yer Dr. Cuma SABUN Muayenehanesidir. Dr. Cuma SABUN ve ekibi hacamat uygulamalarında sünnete uygun şekilde uygulama yapmaktadırlar. Dinen hacamat günleri dikkate alınarak kişilerin sünnet sevabı da kazanmalarına vesile olmaktadırlar.

Kahramanmaraş hacamat merkezi

Abdulhamithan hacamat merkezi olarak ta bilinen Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi, Kahramanmaraş ve çevre iller tarafından çokça tavsiye edilen bir merkez olmuştur. Doktor gözetiminde kaliteli bir hacamat hizmeti alan ziyaretçiler, bu güzelliği yakınlarına da tavsiye etmektedirler. Hacamat günleri baz alınarak yapılan uygulamalar daha büyük fayda sağlayacaktır. Bu nedenle hacamat günleri 2022 takvimine göz atmanızda fayda vardır.

Hacamat yapan yerler ile ilgili en önemli konu temizlik ve deneyimdir. Tabi ki sertifikalı doktorlar tarafından işletilen bir merkez olmalıdır. Her önüne gelen hacamat yapmaya çalışırsa hacamat sektörü büyük zarar görür ve hacamat insanlar için kötü bir uygulama gibi görünmeye başlar. Bu kötü algının oluşmaması için mutlaka sertifikalı ve gerçekten işin ehli biri olmak gerekir.

Hacamatçı arayanlar genelde “Google” üzerinden arama yapmaktadırlar. Kahramanmaraş hacamat yazıp aratanlar ilk sırada çıkan https://www.islamihacamat.com/

web sitesini ziyaret edebilir ve yetkililerle iletişime geçebilirler.  Abdulhamithan Camii yakınlarında bulunan hacamat merkezi yıllardır Kahramanmaraşlılar tarafından bilinen bir merkezdir. Bu nedenle internet aramalarında Abdulhamithan hacamat olarak ta aranabilmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: