İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Biorezonans İle Ürtiker Tedavisi

21.05.2023
1.404
Biorezonans İle Ürtiker Tedavisi

Ürtiker, bir insanın başına gelebilecek en sıkıntılı rahatsızlıklar arasında yer alır. Ara ara ataklar gösteren, kaşınma, kızarıklık ve lezyon oluşumuyla devam eden bir rahatsızlıktır. Tedavisi zor ve süreç isteyen bir hastalık olmakla birlikte etkin ve güçlü bir tedavi için biorezonans ile ürtiker tedavisi son yılların etkin yöntemleri arasında görülmektedir.

Biorezonans ile ürtiker tedavisi uzun yıllar öncesinde keşfedilmiş bir yöntem olmakla birlikte ülkemizde de yakın bir geçmişte uygulanmaya başlanmıştır. Vücuttaki elektro manyetik alana hitap eden bu tedavi, bu alerji ortaya çıkarak hastalıklar karşısında iyileştirici bir etki oluşturulmasını sağlar. Ürtiker üzerinde de frekanslar vücuda tedavi amaçlı yeniden ulaştığında, olumlu etkileri ile iyileşmeyi ortaya çıkarmaktadır.

Kronik Ürtikerden Nasıl Kurtulurum?

Ürtiker genellikle kronik bir yapıya sahiptir. Çoğu kişi tarafından yaşam boyu devam eden ve iyileşme şansı olmayan bir hastalık olarak da görülür. Bu tip hastalıklarda iyileşmeme özelliği dolayısıyla vücutta bir süre sonra artık organ ve dokular görevini yerine getirmemeye başlar. Yani insan hayatı giderek zorlaşırken, kronik hastalığın etkilerinin olabildiğince azaltılması gerekir.

Biorezonans kronik ürtiker üzerinde çıkış sebebini tespit ederek, vücuttaki bu işlevini yerine getirmeyen organ veya dokuyu tespit eder. Bu noktaya vücudun kendi orijinal frekans kodlarını tekrar göndermesi vasıtasıyla organ ya da dokunun beklenen yapısal faaliyetini tekrar başlatmasını sağlar. Bu tedavi yönteminde hastalığın türü ve derecesine göre belirli seanslarda başarı elde etmek mümkündür.

Kronik Ürtikeri Ne Tetikler?

Kronik ürtiker halk dilinde kurdeşen gibi bir isme de sahiptir. Normal koşullarda hayatın her günü etkin ve vücudu rahatsız eden bir yapıya sahip olmasa da bazı faktörler kurdeşeni tetikleyebilir. Bazı iç hastalıklar, düzenli kullanılmaya başlanan bazı ilaçlar veya sıklıkla tüketilmeyen ama tüketildiğinde hastalığı etkileyen bazı gıdalar yer alabilir. Özellikle ağrı kesici ve antibiyotikler belirli dönemlerde tedavi amaçlı kullanıldığında, kronik ürtiker için hastalığı tetikleyen bir yapı ortaya çıkarabilir.

Ürtiker Tamamen Geçer Mi?

Türkiye’de ürtiker için biofrekans tedavileri uzun yıllardır başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Kahramanmaraş Biofrekans İle Ürtiker Tedavi Merkezi sayesinde de bu tedaviyi almak mümkün olmaktadır. Merkez bünyesinde Dr. Cuma SABUN tarafından uygulanan biorezonans ile ürtiker tedavisi, bu hastalığın yüksek oranda tedavi edilmesini sağlayabilmektedir. Çünkü bu hastalık insan hayatını yüksek derecede olumsuz etkilenmektedir. Biorezonans, kronik ürtiker altında yatan faktörleri belirleyerek, sistematik bir terapi sayesinde tedaviyi oluşturabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: