İsmet Paşa Mah. Hükumet Bul. Mert İşhanı Apt. No:24/12 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
tr

Kahramanmaraş Alerji ve Biofrekans Merkezi

24.11.2022
1.715
Kahramanmaraş Alerji ve Biofrekans Merkezi

Yediklerimiz, çevresel faktörler ve genetiğimiz alerjiye sebep olabilmektedir. Alerji çaresiz bir hastalık değildir. Yaratan her derde bir deva sunmuştur mutlaka. Alerji tedavisinde dünya genelinde kabul gören en etkili tedavi yöntemlerinden birisi de biofrekans tedavisidir. Titreşim tıbbı olarak ta bilinen bu yöntem alerji ve bağımlılık tedavisinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Maraş alerji ve sigara bıraktırma merkezi olarak bilinen Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi’nde edindiğimiz bazı bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Biofrekans ve alerji tedavisi nedir ?

Alerji alanında önde gelen bilim adamları, elektromanyetik titreşimin doğada çok önemli bir rol üstlendiğine inanıyor. Elektromanyetik titreşimin ana kaynağı, yalnızca %6’sı Dünya yüzeyine ulaşan çok çeşitli elektromanyetik dalgalar sağlayan güneştir. Güneş dünyada yaşam kaynağı olmanın yanı sıra birçok tedavi sürecinin de parçasıdır. Özellikle alerji tedavilerinde de önemli rolü bulunmaktadır.

Canlı olan ve olmayan her şeyin kendi rezonans frekansı vardır. Vücudun her organının, tıpkı bir diyapazonun notası gibi, kendi bireysel rezonans frekansı vardır. Tüm bakterilerin, virüslerin, parazitlerin ve mantarların da kendi frekansları vardır. Kısaca her varlığın kendine ait özel frekansları bulunmaktadır. Çok enteresan değil mi ? Yaratıcının kudretine sınırsız bir şekilde kendini burada göstermektedir.

Alerji tedavisinde biofrekans

Karaciğer gibi bir organ hastalandığında frekans genellikle düşer. Örneğin, akciğerler, Hertz olarak da bilinen saniyede 72 döngü frekansında rezonansa girer. Akciğerlerde bir enfeksiyon gelişirse, frekans değişir ve genellikle birkaç hertz düşer.

Bir frekans üreteci kullanarak sağlıklı bir akciğerle aynı frekansı üretebilirsek, akciğerin normal işleyişini geri kazanmasına yardımcı olabiliriz. Vücut, sağlıklı frekanslara bağlandığında kendini iyileştirir ve yeniden dengeler. BIORESONANCE’ın prensibi budur.

Kahramanmaraş alerji ve sigara bıraktırma merkezi

Frekanslarla nasıl şifa verileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki telefon numarasından Dr. Cuma SABUN ile iletişime geçebilir veya muayenehaneye gelerek yüz yüze ücretsiz bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Telefon numarası : 0530 467 71 47

Kahramanmaraş alerji ve sigara bıraktırma tedavilerinde oldukça başarılı bir merkeze ev sahipliği yapmaktadır. Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi ; başta hacamat ve sülük olmak üzere özellikle doğal tedaviler merkezi olarak hizmet sunarken, Biofrekans ile alerji ve sigara bıraktırma konularında da öne çıkmaktadır.

Kahramanmaraş alerji ve sigara bıraktırma merkezi olarakta bilinen Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi il içinde ve çevre iller olan Gaziantep, Osmaniye, Hatay, Adana ve Adıyaman’dan da gelen misafirlere hizmet sunmaktadır.

Kahramanmaraş biofrekans tedavisi konusunda her geçen gün bilinçlenmeketdir. Dr. Cuma SABUN  Muayenehanesi vatandaşları özellikle alerji ve sigara bıraktırma konusunda bilgilendirmektedir. Hiçbir kimyasala ihtiyaç kalmadan tamamen doğal bir yöntem olan biofrekans ile alerji ve sigara bıraktırma tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Siz ve yakınlarınızda alerji rahatsızlığı veya sigara bağımlılığı varsa Kahramanmaraş alerji merkezine müracaat edebilirsiniz. Kahramanmaraş sigara bırakma merkezi olarakta bilinen Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi oldukça güzel sonuçlar elde etmektedir.

Alerji rahatsızlığı ve sigara bırakma konularında yardım almak istiyorsanız  bu numaradan 0530 467 71 47 bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Maraş alerji merkezi olarak bilenen muayenehanenin web sitesi olan https://www.marasbiofrekans.com ‘u ziyaret

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hacamatçı reklamı vermek için Bizi Arayabilirsiniz: